Vinař roku 2017 je z Archlebova !

JAK JSME SE STALI VINAŘEM ROKU 2017 !

... včera 24.srpna 2017 jsme se na pražském Žofíně dočkali jednoho z nejvýznamějších ocenění, které jsme si dokázali představit.

vinařství SPIELBERG se stalo

Vinařem roku 2017 !

Je to příběh, který začal na zanedbaných jen mizerně plodicích vinicích. Je to příběh o trpělivém studiu jak se má réva opravdu dobře pěstovat, jak ve sklepě zpracovat. Příběh o lahvích, etiketách. Příběh o cestách do míst, kde se pěstují špičková vína a klony těchto keřů přivézt  do slováckého Archlebova a prosit počasí, aby bylo k těm mrňouskům milosrdné. Příběh o mrazem spálených pupenech. Příběh o cikádách, které se ve vinicích usadily jako jedinečný ukazatel naprosté čistoty přírody. Je to příběh přesvědčovaní o tom, že si zákazník zaslouží špičková vína. Příběh, který pokračuje... Vinařstvím prošli výborní sklepmistři, kteří zde zanechali vždy nesmazatelný otisk originality. Hnacím motorem byla a je umanutost a vize ředitele společnosti, že vše jde vždy ještě lépe. Když se spojí nádherné vinice, které tolik připomínají malebnost a eleganci Toskánska, ale tluče v nich veselé srdce slovácké s pracovitými a moderními lidmi vznikne - jak jinak -  řada tak skvělých a jedinečných vín, že není možné si nevybrat svého favorita.

Jsme nadšení a teď pár dnů, před první sklizní ročníku 2017 jsme plní očekávání a samozřejmě odhodlání udělat pro Vás všechny naši vážení obchodní partneři, zákazníci, podporovatelé opět krásná vína.

Více na: https://www.makro.cz/tiskove-zpravy/tiskove-zpravy-2017/vinar-roku-2017-vitez-final

NA ZDRAVÍ VŠEM !!!

   
 
 
Copyright © 2013 Spielberg.cz – všechna práva vyhrazena | Ochrana osobních údajů (GDPR)
Powered and created by E-WORKS :: web studio | XHTML 1.0 | CSS 2