Go to content
FOTO-NY

Ubytování MODRÁ HORTENZIE

Rezervujte si apartmán a naplánujte si u nás degustaci dle vašeho výběru. Rezervační formulář naleznete na konci stránky níže.

Nabízíme Vám klimatizované ubytování v našich nových rodinných apartmánech MODRÁ HORTENZIE. Apartmány jsou postaveny na místě bývalého statku a jsou obklopeny prosluněnou zahradou s truhlíky modrých hortenziích a bazénem se slanou vodou. K apartmánům jsou přistaveny stoly a židle k venkovnímu posezení a vy tak můžete dohlížet na hraní Vašich dětí, kterým jsme u nás samozřejmě velmi otevřeni.

Aby byl Váš pobyt ještě příjemnější, domluvte si u nás ve vinařství degustaci s občerstvením. Vše pro Vás rádi připravíme. Můžete vybírat z následující nabídky.

Interier design : Ing. Jitka Vogelesang; Foto: Iva Nyitrayová

Popis pokojů

Rozloha jednotlivých pokojů je rozdílná, nejmenší má 48 m2, největší 102 m2, všechny jsou nekuřácké. Každý apartmán je vybaven vlastním sociálním zařízením a také kuchyňským koutem pro přípravu pokrmů. Součástí kuchyně je mikrovlnná trouba, sporák, lednice a také kávovar. Jednotlivé pokoje mají svůj osobitý styl, který si zamilujete. Je na vás, zda si vyberete ten s manželskou postelí nebo s oddělenými. Na vše jsme připraveni.

Penzion a jeho okolí

Do apartmánů se dostanete bočním vstupem. V celém penzionu se nachází internetové připojení. Nabízíme snídani formou švédského stolu. Navíc, v bezprostředním okolí penzionu se nachází prodejna potravin. Případně můžete posnídat u nás ve vinařství, kde máme v nabídce kvalitní domácí sýry, paštiky a i denně čerstvé dorty, zákusky a také pravou italskou kávu. Jste-li milovníky turistiky či cyklistiky, nabízíme zázemí i pro vaše kola a řadu propagačních materiálů v podobě map po vinařských stezkách v rámci celé oblasti Moravského Toskánska.

Vinařství SPIELBERG a Archlebov samotný považujeme za jakousi pomyslnou bránu do Moravského Toskánska a budeme rádi, když se u nás budete cítit dobře a rádi se k nám budete vracet. S ohledem na soukromí a pečlivé dodržování hygienických opatření se u nás budete cítit zcela bezpečně.

Při vstupu do penzionu se, prosím, prokažte potvrzením o očkování či potvrzením o prodělání Covid-19. Děkujeme.