Go to content
ATXI4968

Ubytování MODRÁ HORTENZIE

SPOUŠTÍME REZERVACE!

Už od 11. srpna si u nás můžete rezervovat apartmán dle vlastního výběru.

Penzion MODRÁ HORTENZIE může konečně přivítat své první návštěvníky. Otevíráme rezervace a nabízíme vám klimatizované ubytování v krásných prostorách apartmánů ve stylu selského baroka. Penzion je postaven na místě bývalého statku a je obklopen prosluněnou zahradou s truhlíky modrých hortenziích a bazénem s průzračnou vodou. K apartmánům jsou přistaveny stoly a židle k venkovnímu posezení a vy tak můžete dohlížet na hraní vašich dětí, kterým jsme u nás samozřejmě velmi otevřeni.

Popis pokojů

Rozloha jednotlivých pokojů je rozdílná, nejmenší má 48 m2, největší 102 m2, všechny jsou však nekuřácké. Každý apartmán je vybaven vlastním sociálním zařízením a také kuchyňským koutem pro přípravu pokrmů. Součástí kuchyně je mikrovlnná trouba, sporák, lednice a také kávovar. Jednotlivé pokoje mají svůj osobitý styl, který si zamilujete. Je na vás, zda si vyberete ten s manželskou postelí nebo s oddělenými. Na vše jsme připraveni.

Penzion a jeho okolí

V celém penzionu se nachází internetové připojení. Ačkoliv je ubytování bez snídaně, v jeho bezprostředním okolí se nachází prodejna potravin. Případně můžete posnídat u nás ve vinařství, kde máme v nabídce kvalitní domácí sýry, paštiky a i denně čerstvé dorty, zákusky a také pravou italskou kávu. Jste-li milovníky turistiky či cyklistiky, nabízíme zázemí i pro vaše kola a řadu propagačních materiálů v podobě map po vinařských stezkách v rámci celé oblasti Moravského Toskánska.

Vinařství SPIELBERG a Archlebov samotný považujeme za jakousi pomyslnou bránu do Moravského Toskánska a budeme rádi, když se u nás budete cítit dobře a rádi se k nám budete vracet. S ohledem na soukromí a pečlivé dodržování hygienických opatření se u nás budete cítit zcela bezpečně.