Go to content
0_hlavní vlevo (1)

O vinařství

V překrásné oblasti Kyjovska, jen pár minut jízdy z bitvy Tří císařů proslaveného Slavkova, v malebné vinařské obci Archlebov, stojí nově zrekonstruovaná budova v nádherném italském stylu – Vinařství SPIELBERG. Díky své podobě a pozici ji také můžeme označit jako bránu do Moravského Toskánska. Krajina zde hraje všemi barvami a v případě osobní návštěvy zde můžete cítit jedinečného genia loci, a to nejen díky okolní krajině, ale také atmosféře, která na vás po příchodu dýchne.  

Uvnitř vinařství se nachází dechberoucí Křišťálový sál s kapacitou 250 osob. Sál je ideálním místem pro pořádání nezapomenutelných svateb, živých koncertů, stand-up představení či vernisáží. Velmi příjemným místem je naše nová moderní vinotéka – Degustário, ve kterém za přítomnosti sommeliera můžete ochutnat vybrané vzorky z našeho vinařství a dozvědět se o výrobě a péči o naše vinice. Pro větší skupiny máme připravený Vinný sklípek v dolní části vinařství. Ti, co ocení dobrou kávu, vybrané dortíky a jsou fanoušky lokálních potravin, nesmí minout náš Obchůdek S chutí. Za letního počasí si tyto momenty můžete užít přímo před vinařstvím pod slunečníky. 

Vinařství SPIELBERG není jen o víně

Vinařství SPIELBERG není jen o víně, vinicích, ale také o zábavě, kultuře, příjemných setkání s přáteli nebo jen milém a klidném posezení nad skleničkou vína.
Tu si můžete vychutnat na terase při západu slunce, ve Vinném sklípku, vinotéce nebo v našem novém Obchůdku S chutí. Vždy jde o originální zážitek, který musíte vyzkoušet. I toto je vinařství SPIELBERG.

7a
9
8
7
6
5
2
3
4
Víno je mezi nápoji ten nejprospěšnější, mezi léky nejchutnější a mezi potravinami nejpříjemnější.
Plútarchos
řecký spisovatel, historik a filozof