Go to content
Bez názvu5a

Navázali jsme spolupráci s Ebike Partners

U nás ve vinařství vám teď nově nabízíme k zapůjčení elektrokola. Máme pro vás jedno v provedení dámském a druhé v pánském.

Projeďte se krásami Moravského Toskánska a prohlédněte si tuto nádhernou krajinu ze sedla elektrokola. Kola mají několik funkcí a záleží jen na vás, jak moc vás budou při jízdě podporovat a co si nastavíte. Obě kola mají zabudovanou GPS a vydrží až 100 km bez nabíjení.

. K zapůjčení jsou přímo u nás ve vinařství na adrese Archlebov 406.

Zapůjčení kol:

  • Dámské – 1.200,- / den, případně 500,- / 3 hodiny
  • Pánské – 1.200,- / den, případně 500,- / 3 hodiny

Tato nádherná kola si můžete také zapůjčit, a to prostřednictvím našeho vinařství.

Dámské kolo:

Dámské trekingové kolo Ghost E-Square Trekking vás spolehlivě doveze do práce i na nákupy. Vzít ho můžete i na víkendové projížďky po oblíbených cyklotrasách. Středový motor Bosch a silná polointegrovaná 500Wh baterie vám poskytnou velkou přípomoc kdykoliv budete potřebovat. Veškeré jízdní údaje jako jsou vzdálenost, rychlost, stav nabití baterie nebo stupeň asistence se zobrazují na dobře čitelném displeji. Všestranné 27,5palcové kolo je standardně vybaveno blatníky, nosičem a přední i zadní svítilnou. Stačí nasednou a vyrazit.

Doporučená cena: 74.990 Kč

Pánské kolo:

Ghost E-Square Trekking je pohodlné pánské trekingové kolo, které vás spolehlivě doveze do práce i na nákupy. Vzít ho můžete i na víkendové projížďky po oblíbených cyklotrasách. Středový motor Bosch a silná polointegrovaná 500Wh baterie vám poskytnou velkou přípomoc kdykoliv budete potřebovat. Veškeré jízdní údaje jako jsou vzdálenost, rychlost, stav nabití baterie nebo stupeň asistence se zobrazují na dobře čitelném displeji. Všestranné 27,5palcové kolo je standardně vybaveno blatníky, nosičem a přední i zadní svítilnou. Stačí nasednou a vyrazit.

Doporučená cena: 74.990 Kč