Go to content
2021_Únor na suchu

Kolekce ÚNOR NA SUCHU?

ÚNOR NA SUCHU? Jedině po našem! Každý vnímá @suchejunor po svém. Výjimkou nejsme ani my!

S námi můžete měsíc na suchu vyzkoušet s tím nejsušším vínem, co v nabídce máme 🙂 Vybraná vína mají maximálně 2 g zbytkového cukru a po jejich vypití se Vám od pusy jen zapráší.

Kolekce obsahuje tato vína:
Pinot Blanc GOURMET 2016, pozdní sběr, suché
Víno zlatavé barvy s intenzivní vůní jádrového ovoce doplněné o kořenité tóny vanilky a kouře, jež získalo díky ležení ve francouzských dubových sudech. Chu’t je harmonická, velmi suchá s elegantní kyselinou a jemným minerálním závěrem.

Muškát moravský 2019, kabinetní víno, suché
Muškát moravský 2019 ze SPIELBERGU si Vás získá typickou muškátovou vůní s tóny čerstvé citrónové kůry, limet s harmonickou chutí, ve které dominují citrusy s lehkou kořenitostí a příjemným minerálním dozněním.

Chardonnay Organic 2017, pozdní sběr, suché
Víno zlatavé barvy s jemnou ovocnou vůní citrusů s tóny pomela a jádrového ovoce doplněné o kořenité vůně vanilky a toastu, které získalo ležením v barrique sudu po dobu 18 měsíců.

Pinot Blanc 2017, pozdní sběr, suché
Zlatavá barva představí víno z vybraných Geisenheimských klonů. Vůně je elegantní, můžeme v ní objevit jemné květinové a ovocné vůně s tóny citrusů. Citrusy dominují také chuti s tóny bílého grepu, pomela a bílého toastu.

Veltlínské zelené 2017 VIRGIN, kabinetní víno, suché
Toto víno pochází z panenské, tedy z první úrody. Barva vína je slámově žlutá a jiskrná. Ve vůni naleznete tóny rozkvetlé louky, zralých broskví, zelených mandlí a stopu jádrového ovoce.

Chardonnay AUSTERLITZ 2016, pozdní sběr, suché
Víno se představí zlatavě žlutou barvou. Vůně vína je jemná s tóny jádrového ovoce, lískového oříšku, vanilkového lusku a bílého pečiva. Jemné kouřové aroma pochází z francouzských sudů typu barrique, ve kterých víno zrálo po dobu 12 měsíců.