Go to content
_DSC3422

Brigáda ve vinařství

Pojďte pracovat k nám do vinařství!

Do vinařství sháníme nové brigádníky a brigádnice na pozici kuchař, číšník / servírka a obsluha za barem. Máme tu krásné prostory Degustária a Obchůdku S chutí, kde nabízíme naše skvělá vína, výbornou italskou kávu a dortíky. Se všemi stroji Vás naučíme pracovat. Budete součástí týmu, kde je práce opravdu zábavou a každý tu nasbírá cenné zkušenosti a získá si nadhled pro budoucí stálé povolání. Nedílnou součástí práce, na které se budete podílet, jsou i krásné akce v podobě koncertů, trhů, vernisáži a setkávání se se zajímavými lidmi.

Přijmeme sommeliéra do Degustária

Ve vinařství SPIELBERG v Archlebově nabízíme zajímavou práci na pozici prodejce vína v Degustáriu. Jste-li milovníkem či milovnicí vína, umíte o nich povídat a dokážete zaujmout? Tak hledáme právě Vás! Do našeho týmu potřebujeme někoho s velkým zájmem o vína s příjemným vystupováním a prezenčními dovednostmi. Není to jen o prodeji vín, ale také o zodpovědnosti, samostatnosti a tvůrčím přístupu k práci. Nabízíme vám perspektivní zázemí prestižního vinařství, které se neustále zdokonaluje. Možná to zezačátku nebude lehké, ale rádi Vám se vším pomůžeme a zaučíme. Může jít o práci na plný nebo částečný úvazek a věříme, že Vás to u nás bude bavit.

Zájemci posílejte své CV na email provoz@spielberg.cz. Případné dotazy směřujte na pana Lukáše Rybku, telefonní číslo 774 288 111.

Těšíme se na budoucí spolupráci!